Naše prodejna je pouze kousek od vás. Využijte osobní odběr ZDARMA.

Naše značky

MARINE SCANDINAVIAN SPORTSWEAR        Švédsko   1980

Zakladatel společnosti Frölunda Göran Kihlberg původně vyráběl svetry. O pár let později byl sortiment rozšířen a dnes je součástí Wänerstedt AB, nabízející širokou škálu oblečení pro letní i zimní období.

OXIDE                             Švédsko

„Pro aktivní životní styl“. Ideální oblečení na cvičení, kombinující funkci a styl v jednom. Povznese váš trénink na novou úroveň.

TRUE NORTH                 Švédsko     1994

Již 20 let sedí motto – „Severský design pro severské počasí“ - vystihující oblečení na léto i zimu vhodného do města, outdoor i na lyže.

ZINK                              Švédsko   

Šedá stupnice barev, příznačná pro Zinek, je základní barva oblečení této značky.Hlavní myšlenkou je, že oděvy by měly být snadno sladitelné s oblečením, které nosíme v práci nebo ve volném čase. Jednoduché a stylové modely pro každou ženu.

GTS                                 Rakousko  2015

Pro dobrodruhy a batůžkáře vyhledávající hory a přírodu, nabízí oblečení vhodné pro každý den. Nechte dobrodružství začít!

SALICE                            Itálie          1919

“See Italian” - Zakladatel Cavalier Vitaliano Salice vyráběl nejdříve pouzdra na brýle a brýle na ochranu při práci. Na konci 2. světové války začíná výroba brýlí pro motocyklisty. V následujících dekádách rozšířili výrobu o sluneční a lyžařské brýle, cyklistické brýle a přilby, helmy na lyže.

CHIBA                              Německo    1853

Před více než 160 lety byl rakouským císařem jmenován Chiba jako dodavatel rukavic pro císařskou rodinu díky vysoké kvalitě svých výrobků a jejich dovednostem. Ověřené know - how a důraz na kvalitu poznáte na každém jejich výrobku i dnes

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení