MENU
776 793 049

O značce

2117      Vítejte na nejvyšší hoře Švédska


Vrchol Kebnekaise leží 150km za polárním kruhem a nedávno byl 2117 m vysoký. Nyní postupně taje a jeho výška klesla pod magickou hranici 2100 m. Dobrou připomínkou její slávy je značka 2117 of Sweden, která vznikla v roce 2003 a má za sebou velmi dynamický vývoj. Filozofií značky 2117 of Sweden je vytvořit kvalitní oblečení čistého skandinávského designu se špičkovou funkčností do náročných podmínek a tyto vyrábět v duchu trvale udržitelného rozvoje.

Značka 2117 of Sweden byla založena v roce 2003 na základě reakcí zákazníků na nedostatečný výběr sportovního oblečení na švédském trhu. Její zakladatelé hledali kvalitní, vysoce funkční a pěkně vypadající lyžařské oblečení dostupné za přijatelné ceny. Když takové sportovní oblečení nenašli, využili svých 30 let zkušeností ze sportovního odvětví lyžařského průmyslu a společně vytvořili značku 2117 of Sweden. Od svého začátku v roce 2003 se značka rychle rozrostla a nyní je k dispozici již v 18 zemí na 4 světových kontinentech.2117 of Sweden nabízí především lyžařské oblečení, ale vyvíjí také oděvy vhodné pro golf, běhání, outdoorové sporty a trénink. Značka je typická svým čistým skandinávským designem v jasných barvách.

2117 of Sweden se účastní jako hlavní oficiální sponzor a dodavatel na několika velkých akcích jako Volvo Ice Camp Kaprun, Volvo Austrian Amateur Open, Scandinavian School of Golf and University of St Andrews Golf Program. 

2117 of Sweden se snaží prostřednictvím svých designerů a produktového týmu spojit know-how s novými technikami a nápady. Díky tomu budou moci vyvíjet a vyrábět pěkné a inovativní oblečení s ohledem na potřeby uživatelů bez ohledu na to, zda to jsou běžci, lyžaři nebo golfisti. Naši návrháři jsou vždy v kontatku s týmem zkušebních uživatelů a reprezentantů, tito lidé jsou pečlivě vybíráni našimi distributoři po celém světě. Tato důležitá zpětná vazba se stává nezbytným podkladem při tvorbě nových kolekcí.

Od roku 2012 vyvíjíme a vyrábíme kolekce oblečení, které chtějí snížit negativní dopad na životní prostředí využíváním tkanin z recyklovaných materiálů. Kolekce šetrné k přírodě mají za cíl vytvářet oblečení za rozumnou cenu součastně s udržitelným rozvojem prostředí budoucím generacím.
Další výrobci

MARINE SCANDINAVIAN SPORTSWEAR        Švédsko   1980

Zakladatel společnosti Frölunda Göran Kihlberg původně vyráběl svetry. O pár let později byl sortiment rozšířen a dnes je součástí Wänerstedt AB, nabízející širokou škálu oblečení pro letní i zimní období.

OXIDE                             Švédsko

„Pro aktivní životní styl“. Ideální oblečení na cvičení, kombinující funkci a styl v jednom. Povznese váš trénink na novou úroveň.

TRUE NORTH                 Švédsko     1994

Již 20 let sedí motto – „Severský design pro severské počasí“ - vystihující oblečení na léto i zimu vhodného do města, outdoor i na lyže.

ZINK                              Švédsko    

Šedá stupnice barev, příznačná pro Zinek, je základní barva oblečení této značky.Hlavní myšlenkou je, že oděvy by měly být snadno sladitelné s oblečením, které nosíme v práci nebo ve volném čase. Jednoduché a stylové modely pro každou ženu.

GTS                                 Rakousko  2015

Pro dobrodruhy a batůžkáře vyhledávající hory a přírodu, nabízí oblečení vhodné pro každý den. Nechte dobrodružství začít!

SALICE                            Itálie          1919

“See Italian” - Zakladatel Cavalier Vitaliano Salice vyráběl nejdříve pouzdra na brýle a brýle na ochranu při práci. Na konci 2. světové války začíná výroba brýlí pro motocyklisty. V následujících dekádách rozšířili výrobu o sluneční a lyžařské brýle, cyklistické brýle a přilby, helmy na lyže.

CHIBA                              Německo    1853

Před více než 160 lety byl rakouským císařem jmenován Chiba jako dodavatel rukavic pro císařskou rodinu díky vysoké kvalitě svých výrobků a jejich dovednostem. Ověřené know - how a důraz na kvalitu poznáte na každém jejich výrobku i dnes

Nakupujte přímo od oficiálního distributora značky 2117